3D Animasyon Film Bayiliği Şartları

3D Animasyon Film Bayiliği

Sektör : HİZMET > Eğitim

2013-2014 eğitim sezonuna özel “ÖDEV” 4d Eğitici Animasyon Film Bayiliği verilmektedir.

“ÖDEV” 4d Eğitici Animasyon Filmi, öğrencileri hem eğlenlendirmeyi hem de onlara yeni bilgiler öğretmeyi amaçlamaktadır. Çocukların kişisel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak, müfredata uygun konular ile hazırlanmış olup filmde işlenen tarih konularında bu alanda uzman eğitimcilerden senaryo danışmanlığı desteği alınmıştır. Filmde eğitici unsurlar ve sosyal sorumluluk projelere yer verilmiştir.

Firma Desteği

El ilanı, broşür, afiş, gözlük bayilik paketi içinde bir defaya mahsus ücretsiz verilecektir.

ATS Yapım bünyesinde üretilen animasyon filmleri bayi dışında başka kişi ya da kurumlar tarafından gösterilmez.

Teknik ekip ekipman kurulumu ve özellikleri konusunda bayilere destek hizmeti vermektedir.Ekipmanı firmadan alma zorunluluğu yoktur.

Yatırım Maliyeti:

Bayilik ücretleri ilin öğrenci kapasitesine ve ekonomik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca bayilik talebinde bulunacağınız ilin tüm gösterim haklarını süresiz bir şekilde bayilere verilecektir. Böylece yıl sınırlaması olmaksızın aynı filmle  istediğiniz zaman gösterim yapabilirsiniz.

Başvuru

Bayi adaylarının, www.animakro.com kurumsal web sitesinde 3D bayilik sayfasındaki iletişim bilgilerinden irtibat kurması gereklidir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>